Arvid Nordquist

ŚWIAT KAWY

„Wyprodukowanie naprawdę dobrej kawy jest trudniejsze niż wielu się wydaje. Każde ziarenko, które trafia na sklepową półkę, zostało dokładnie wyselekcjonowane przez ekspertów ds. zaopatrzenia Arvid Nordquist i poddane starannej obróbce w naszej palarni w Solna”.

PALARNIA RODZINNA

Arvid Nordquist to rodzinne przedsiębiorstwo. Wykorzystujemy nasze zasoby starannie i możemy obiecać, że nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie jakości kawy, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Smakujemy codziennie próbki kawy z całego świata. Śledzimy zbiory i wydarzenia na świecie, które mogą wpłynąć na sytuację w krajach produkujących kawę. Spotykamy się często z naszymi plantatorami, żeby dowiedzieć się więcej o ich rzeczywistości – mówi Wilhelm Nordquist, odpowiedzialny za zaopatrzenie w palarni kawy Arvid Nordquist.

KAWA Z WIĘKSZYM POSMAKIEM

Arvid Nordquist to pierwsza palarnia kawy w Skandynawii, która oferowała asortyment składający się w 100% z kawy ze zrównoważonych źródeł. Poprzez połączenie wysokej jakości ziaren i certyfikatów UTZ, Fairtrade, Rainforest Alliance i Krav gwarantujemy naszym klientom, że kawa została wyprodukowana z uwzględnieniem praw człowieka i ochrony środowiska. Dbamy, aby plantatorzy otrzymywali odpowiednią zapłatę za ziarna oraz pomoc, aby móc prowadzić i rozwijać swoje plantacje.